Пластиковая вагонка, выбор, установка

Пластикова вагонка-оздоблювальний матеріал, який використовується для обшивки стін, стель всередині, а також зовні приміщення. Політ фантазій, а також дизайнерських рішень без обмежень.
Житлові кімнати, балкони, офісу, мидицинские установи, підшив даху, ларьків, автомиєк, а також технічні та підсобні приміщення. Детальніше, у нас на сайте.
Види вагонки бувають різні:
1. Дерев’яний;
2. Пластикові;
3. МДФ.
Пластикова вагонка стійка до вологи, не залежно від зовнішніх факторів не меняеет структуру, не піддається каррозіі і гниття.
Пластикова вагонка, або як прийнято її називати панель ПВХ, проводиться з ПВХ маси методом еструзії. Сама вагонка містить порожні стільники по всій довжині, це необхідно для того, щоб посилити звуко-і теплоізоляційні властивості пластикової вагонки.
А ось деякі переваги пластикової вагонки:
Довговічність (при правильному догляді вагонка зберігає гарний вигляд протягом усього терміну експлуатації);
Різні забарвлення і текстури панелі (також під натуральне дерево);
Доступна ціна;
Вологостійкість;
Проста в монтажі;
Приховує нерівності стін і стель;
Легка у догляді.
Самим ідеальним матеріалом для обшивки санвузлів і ванних кімнат, вважається пластикова вагонка або пластикові панелі, так як в цих місцях підвищена вологість.

Відмінності пластикової вагонки і пластикових панелей.

Напевно ви також ставите питанням в чому ж різниця?? Відповідь дуже проста:
Пластикова вагонка має шов або стик і ширина цієї вагонки 10 см, кольору і текстури мають широкий асортимент.
А ось пластикова панель, безшовна, панель йде стик в стик, що робить її більш манолітну, ніж пластикову вагонку. Ширина її, як правило 25 см, вона має різні кольори, покриття (лакова, матова), а також структурна під дерево і штукатурку. Така панель покривається ламінованою плівкою, що робить пластикову панель, більш міцною, стійкою до пошкоджень, подряпин і т. д.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *