Почему инвесторы выбирают новостройки города Бровары — «Лесной квартал» и «Крона Парк»?

Негласний закон ринку нерухомості свідчить: якщо хочете знайти краще житло — звертайте увагу на те, яке найбільше обговорюється інвесторами. І з цим складно не погодитися, адже інвестор голосує за ту чи іншу пропозицію власним гаманцем. Тому думка інвесторів сьогодні — ключовий маркер якості для будь-якого житлового комплексу.
Почему инвесторы выбирают новостройки города Бровары — «Лесной квартал» и «Крона Парк»?.

На вітчизняному ринку нерухомості в центрі уваги все частіше виявляються новобудови в столичному передмісті. Переоцінене київське житло давно перестало приваблювати інвесторів столичним статусом, з-за якого часом забувають про якість будівництва. Зараз саме гідне якість житла стало головним пріоритетом для тих, хто готовий вкладати гроші в нерухомість.

Особливе місце у форумних обговореннях займають новобудови Броварів, в числі яких ЖК «Крона Парк» і «Лісовий квартал». У відгуках інвестори називають їх якісним стрибком на тлі більшості новобудов області. На їхню думку, обидва РК задають дуже високу планку для всього ринку, і ця позиція переконливо аргументується:

БРОВАРИ — ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТЕ МІСТО-СУПУТНИК, ЯКИЙ ДАЄ ФОРУ БАГАТЬОМ РАЙОНАМ СТОЛИЦІ
Світовий тренд покупки житла в маленьких містечках добрався і до України. Особливо яскраво це проявляється на прикладі жителів столиці, які втомилися від шуму, суєти і часом не самою сприятливою екологічної обстановки мегаполісу. Багато з них підшукують собі житло за межами Києва, і саме тому істотно зріс попит на новобудови Броварів. Мешканці Лісового кварталу» на форумах по достоїнству оцінюють високий рівень розвитку інфраструктури цього міста. За їх словами, він не тільки не поступається столичним, але і дає фору в плані зручності і невеликих (порівняно з Києвом) відстаней. В пішій доступності від РК знаходиться все необхідне: торгові центри, кафе, магазини, кілька парків, спортивні та дитячі майданчики, школи, лікарні і т. д.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *