Подоконники мраморные

Підвіконня з мармуру і граніту найрізноманітніших забарвлень і текстур стане справжньою «родзинкою» вашого будинку або квартири. Однак вам необхідно все продумати-кожен з матеріалів має свої переваги і особливостями. Враховуйте це, перед тим як купити кам’яне підвіконня. У нас найкращі подоконники мраморные.

Найпопулярнішими натуральними каменями для виробництва підвіконь вже багато років залишаються граніт і мармур. Наша майстерня в Києві прекрасно працює з цими природними матеріалами.

Гранітні підвіконня: ціна в Києві починається від 60$ за метр погонний і може досягати суми в 200$. Ціна залежить від матеріалу, обробки торця підвіконня і складністю монтажних робіт. Граніт відрізняється чудовою міцністю і довговічністю – практично на 100% стійкий до забруднень будь-якого роду. Це відмінний універсальний варіант, відмінне співвідношення якості і ціни.

Підвіконня з мармуру чудово красивий, здатний додати розкоші в будь-який інтер’єр. Крім того, він відрізняється вологостійкістю і морозостійкістю. Ціна на підвіконня з каменю мармур також варіюється від 60 до 200$ за 1 метр погонний.

Підвіконня з натурального і штучного каменю
Також наша компанія виготовляє підвіконня з кварцового каменю за доступними цінами. Цей матеріал тільки набирає популярності, але вже завоював шанувальників. Завдяки не поступається граніту міцності і прекрасним зовнішнім якостям порівнянним з мармуром кварцит цілком зможе знайти собі місце у Вашому домі.

Добавить комментарий