Погода

Через кілька днів після смертельного удару від тропічного шторму «Гамма «півострів Юкатан в Мексиці тепер знаходиться під ще більшою загрозою, оскільки у вівторок вранці» Дельта» перетворився на великий ураган — третій в сезоні ураганів 2020 року в Атлантиці, повідомляє AccuWeather. Щоб, не потрапити в такий ураган, дивіться долгосрочный прогноз погоды. Тропічний шторм «Дельта» в Карибському морі в понеділок посилився до рівня урагану і на наступний день переріс з 2-ї категорії в надзвичайно небезпечний ураган 4-ї категорії за шкалою Саффіра-Сімпсона, при якій максимальні вітри досягають 209-251 км/год.
За даними Національного центру США зі стеження за ураганами, станом на 01:00 CDT середи, центр «дельти» знаходився приблизно в 220 км на південний схід від Косумеля, Мексика. Максимальні вітри становили 193 км/год, стихія рухалася зі швидкістю 26 км/год на північний захід. «Дельта» тепер є небезпечним ураганом 3-ї категорії за шкалою ураганів Саффіра-Сімпсона.
За прогнозами метеорологів, ураган може завдати руйнівного удару по північній частині півострова Юкатан, перш ніж він піде в бік Сполучених Штатів в кінці цього тижня.
На мексиканській частині півострова Юкатан діє попередження про ураган і тропічний шторм. Попередження про тропічний шторм також було випущено для кубинської провінції Пінар-дель-Ріо і острова Хувентуд.
Очікується, що «Дельта» обрушиться на північний схід півострова Юкатан, недалеко від Канкуна, у вигляді потужного урагану 3-ї категорії. Сильні вітри можуть призвести до великих пошкоджень і відключень електроенергії, які можуть тривати кілька днів або тижнів. Слабкі конструкції можуть бути зруйновані, і навіть добре побудовані будинки і підприємства можуть отримати певний збиток, включаючи знесення дахів і обвалення стін.
Очікується, що крім руйнівних вітрів, «Дельта» принесе сильні дощі в райони Західної частини Карибського моря від північного сходу півострова Юкатан до Західної Куби і Кайманових островів. Місцями може обрушитися до 300 мм опадів.

Добавить комментарий