Полиграф

Перевірка на поліграфі вважається, на даний момент, найбільш точним способом установки істини. Ще кілька десятиліть тому, детектор брехні використовувався виключно як додатковий спосіб з’ясування причетності тих чи інших осіб до події. У нас найкращій тест полиграф. Пізніше апарат отримав широке застосування у керівництва різних підприємств: поліграфом перевіряються кандидати при прийомі на роботу і співробітники фірми в разі виникнення конфліктних ситуацій. А останнім часом, вартість перевірки на поліграфі цікавить і приватних осіб. Іноді саме детектор брехні стає єдиним можливим способом вирішення конфліктів між подружжям і відновлення рівноваги в сім’ї.

Ціна послуг з проведення перевірки може істотно відрізнятися. На формування остаточної вартості впливає безліч факторів, які варто детально вивчити кожному, хто планує скористатися допомогою фахівців-поліграфологів. У більшості випадків, фінальна ціна поліграфа озвучується клієнту ще до проведення інтерв’ю на детекторі (під час обговорення індивідуальних особливостей перевірки). На її формування впливають такі нюанси:

Кількість учасників перевірки. Тестування однієї людини обійдеться дорожче, групи-дешевше.
Професійний рівень фахівця. Ціна перевірки за участю досвідченого поліграфолога буде в більшу сторону відрізнятися від вартості послуг «новачка». Це цілком виправдано достовірністю і подробицею одержуваної інформації. Не варто забувати про те, що успіх перевірки здебільшого залежить від підготовки та інтерпретації відповідей.
Якщо вам важко самостійно вибрати необхідний формат тестування, то можете звернутися за порадою до нашого менеджера. Він підкаже, який формат перевірки буде доцільним конкретно у вашому випадку, що допоможе отримати вам бажаний результат.

Вартість послуг поліграфа для фізичних осіб

У окремих випадках, детектор брехні застосовується для установки/спростування фактів подружньої невірності, перевірки домашнього персоналу на предмет причетності до зникнення матеріальних цінностей, регулювання проблемних моментів у відносинах з близькими родичами. Саме поліграф виручає в ситуаціях, коли з’ясувати правду іншим способом – абсолютно неможливо. Тестування є повністю конфіденційним, що особливо важливо для тих, хто не хоче виносити особисті проблеми на загальний огляд.

Добавить комментарий