Полімерна черепиця

Вибір покрівельного матеріалу дуже відповідальна справа. Незважаючи на те, що більшість людей бачать в покрівельному матеріалі щось другорядне, адже мало хто дивися вгору на дах будинку, головне створити гарний дизайн фасаду будинку.

Але насправді, якщо зневажливо ставиться до вибору покрівельного матеріалу, можна дуже сильно поплатитися надалі, коли будівля буде експлуатуватися. Саме дах дає ту важливу основу для більш ефективної експлуатації будівлі, визначаючи комфорт в будинку і затишок. Якщо покрівельний матеріал вибрати не якісний, або його не правильно встановити, то вода та інші агресивні природні речовини зможуть потрапити вже всередину будівлі, і руйнувати його зсередини. Таким чином, саме покрівлю можна назвати головним захисником будинку від руйнування.

Серед значного числа різноманітних за властивостями і цінами покрівельних матеріалів, саме полімерна черепиця помітно відрізняється від всіх конкурентних матеріалів.

Полімерна черепиця з’явилася не так давно на ринку покрівельних матеріалів (читайте більше про полімерне покриття тут), тому ще про неї мало хто взагалі чув. Але при цьому з кожним роком продажі цього чудового високотехнологічного покриття для даху ростуть. І справа тут не тільки великим різноманіття барвистих шарів черепиці даного класу, але саме велика кількість технічних характеристик дають право називати полімерну черепицю буквально ідеальним покрівельним матеріалом.

Якщо розібратися, то технічні властивості цього покрівельного матеріалу надзвичайно унікальні. З одного боку, полімерна черепиця дуже легка, з іншого боку вона міцна, але при цьому вона є дуже гнучкою по своїй структурі. Різні хімічні агресивні природні середовища, такі як вода, у всіх її проявах, мікроорганізми, які дуже люблять ласувати покрівельним матеріалом, і сонячне світло, який сприяє вигорання практично будь-якого матеріалу для даху. Але полімерна черепиця не реагує з водою, град і вода не можуть зашкодити її прекрасному зовнішньому вигляду, а так, сонячне світло не впливає на фарбу покриття.

Справа в тому, що полімерна основа черепиці дуже пориста, що надає матеріалу легкість, міцність, але при цьому і фарба дуже глибоко вбирається у черепицю, і її не так, то просто зіпсувати. Таким чином, тільки полімерна черепиця може стати тією важливою основою, яка буде захищати покрівлю від псування і руйнування, а отже, в такому будинку можна буде жити затишно і комфортно.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *