Pop-it

З квітня-травня в соцмережах можна зустріти незнайомі для багатьох слова: користувачі хваляться покупкою поп-ітов (Pop-it, поп-ІТ) і Сімпл-дімплов (Simple Dimple, Simpl Dimpl). Особливо багато роликів, де з’являються квітчасті силіконові поля з кульками, на які треба тиснути пальцями. Детальніше на https://popit-antistress.ru/.

Поп-ІТ-одна з головних іграшок 2021 року, яку за популярністю вже порівнюють зі спінерами. Явище могло пройти повз багатьох в Рунеті, так як зародилася і розвивалася «культура» суто в тіктоку, де у відео з антистрес-аксесуарами мільярди переглядів. TJ розповідає, що таке поп-іти, і чому у них багато спільного зі звичним заспокійливим заняттям — видавлюванням «пупирок» у упаковок. Pop-it дослівно перекладається як»лопни це». Це дитяча гра, процес в якій можна порівняти з лопанием повітряно-бульбашкової пакувальної плівки. Але якщо в другому випадком кожна «Пупирка» одноразова, то поп-іти можна тиснути з характерними відчуттями і звуками «нескінченно»: десятки силіконових бульбашок просто видавлюються в іншу сторону.

Судячи з інструкцій на упаковках поп-ітов, існує кілька ігрових сценаріїв. Це допомагає в розвитку дрібної моторики і концентрації, тому іграшку використовують в тому числі для розвитку сенсорної інтеграції. Але в основному поп-іти купують заради антистрес-ефекту, причому не тільки дітям.

Поп-іти бувають багатьох форм, розмірів і кольорів. Складно сказати, хто і коли розробив іграшку. На YouTube можна знайти огляди на іграшку ще від 2019 року, але, ймовірно, тоді вона не мала такої популярності.

Добавить комментарий