Поплавочная удочка

Ми пропонуємо купити поплавкові вудилища у великому асортименті і з великим вибором цін: від найдешевших композитних телескопічних махових поплавчанок – до елітних карбонових вудок (матчевих і болонських). Ми можемо вам запропонувати легку делікатну вудку на верховодку, і потужну надійну вудку на сазана і сома. Ми пропонуємо купить поплавочную удочку. У нас є класні карбонові поплавкові вудки на карася і ляща, і найдешевші і невибагливі «дитячі» вудки на плотву та іншу дрібницю, в тому числі вудка на бичка для риболовлі на морі. Також є поплавкові вудилища абсолютно універсального призначення, якими можна успішно ловити карася і коропа, а трохи змінивши оснащення – успішно ловити на живця окуня і щуку.

Що таке поплавочная вудка в сучасній риболовлі

Як в аматорській, так і в спортивній риболовлі величезне значення має все та ж стара добра поплавочная ловля. Однак зміни останніх трьох десятиліть сильно торкнулися і поплавкових вудилищ. У порівнянні зі старими громіздкими дерев’яними і склопластиковими вудилищами – Сучасні поплавочная вудка стала набагато довше, компактніше для транспортування, легше і довговічніше. Але при цьому поплавчанка залишилася міцною, а функціональність і інші характеристики набагато покращилися. Вашій увазі хороша стаття у нас в блозі про ще недавньому виготовленні дерев’яних вудок вручну.

Поплавочная вудка може бути маховою, без кілець і катушкодержателя, з так званої «глухий» поплавковою оснащенням. Вона також може бути Болонська або матчева з пропускними кільцями і провідної або безінерційної котушкою. Але поплавчанка, крім волосіні і вантажу, завжди оснащується ПОПЛАВКОМ певної конструкції! За поведінкою якого ми і розуміємо дії риби, і визначаємо кращий момент для підсічки. Саме тому така вудка і називається поплавковою, а рибалка з поплавком, як один з найдавніших способів, отримала таке велике поширення по всьому світу.

Добавить комментарий