Пригон авто из Кореи

И ХОЧЕТЕ ГАРНЕ АВТО ЗА ПРИЙНЯТНУ ЦІНУ?
ПЕРЕВАГИ АВТО З КОРЕЇ:
Економія на корейських марках 20 -35% в Кореї найвигідніше купувати і експортувати автомобілі корейського автопрому – Hyundai і Kia звичайно ж лежать на чолі цього топа. Всім зрозуміло, що купувати продукт безпосередньо в країні виробника – набагато вигідніше, тим більше ринок б/в авто в Кореї просідає швидше ніж в Україні, відповідно там на вторинці авто місцевого виробництва буде коштувати набагато дешевше ніж в Україні. У нас найкращій пригон авто из Кореи.
Живий огляд з відео якщо після підбору та аналізу автомобіля ми розуміємо що він в хорошому стані і влаштовує нас за ціною, ми відправляємо на огляд нашого корейського партнера, який проводить огляд машини на предмет дтп, стану кузова, стану ходової частини, мотора, коробки і всіх важливих вузлів і фіксує на відео для прозорості угоди.
ГБО Корея, мабуть, єдина, на сьогоднішній день, країна, де можна купити авто з заводським газобалонним обладнанням (ГБО) 5 покоління, яке не потребує доопрацювання.
Зроблено для Кореї повірте з досвіду, корейці, як і японці, для внутрішнього ринку роблять зовсім інші автомобілі, для них це гордість місцевого автопрому, а нам вже поставляють автомобілі на яких заробляють. Тільки в 2020 році Kia перейменувала оптиму для нас, на К5 як в Кореї.
Комплектація авто має значення корейці дуже люблять функціонал і хороші комплектації, практично 95% машин в Кореї за нашими мірками в максимальних комплектаціях і в хороших станах.
Пробіги класичним пробігом для корейського автомобіля є 100 тис.км, автомобілі з маленькими пробігами відповідно трохи дорожче, але дешевше ніж у нас однозначно. Якщо купувати автомобіль з пробігом 300+, то сума економії на такому авто може доходити до 50%, до речі дуже популярні варіанти серед служб таксі, так як Корейські машини ходять і служать дуже довго.

Добавить комментарий