Протравитель семян

Серед заходів, що вживаються для збереження майбутнього врожаю, попереднє протруєння посадкового матеріалу займає важливе місце. Застосовувані протруйники мають різний хімічний склад і методи впливу на хвороботворних мікробів і шкідників. Обробка насіння протруйниками дозволяє зменшити втрати врожаю до 50%, значно підвищує опірність рослин захворюванням. Ми пропонуєом найкращій протравитель семян купить.

В інтернет-магазинах пропонується широкий вибір протруйників, можна купити Протруйник як для конкретного виду рослин одноцільового впливу, так і протруйник системного впливу на різних рослинах і проти різних шкідників. Метод передпосівної обробки насіння набуває все більшої популярності серед фермерів, тим більше що недорого купити протруйники різних виробників можна швидко в інтернет-магазині.

За впливом на певний вид шкідників і хвороб протруйники класифікують на фунгіциди, інсектициди, бактерициди. Купити протруйник насіння і якомога раніше обробити насіння перед висадкою на розсаду або у відкритий грунт — значить забезпечити якісне знезараження і захист посадкового матеріалу завдяки здатності протруйників проникати в зародки насіння. Вибираючи протруйник, слід звернути увагу на вид препарату.

Контактні протруйники-створюють захисну оболонку на поверхні насіння, пригнічують патогенне середовище в близько лежачому грунті і частіше використовуються в профілактичних цілях.
Контактно-системні протруйники-мають подвійний спектр дії, створюючи захист на поверхні насіння і навколо нього, одночасно проникаючи всередину насіння.

Добавить комментарий