Протягом п’яти років українські автошляхи мають стати якісними

Українські дороги повинні бути іншими, значно кращими, ніж зараз. Таке переконання порталу 100realty.ua висловив міністр інфраструктури Володимир Омелян.

«У минулому році був прийнятий закон про Дорожній фонд а також Услуги автоадвокат киев — DTP-pro, згідно з яким акцизи від пального підуть на українські дороги, а також будуть інвестовані в людей, нові робочі місця, нову техніку, нова якість українських доріг. Ми децентрализируем «Укравтодор», завдяки чому ця компанія буде гнучкою, мобільною і швидкою. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб протягом п’яти років Україна отримала якісні автошляхи по всій території, і ми перейшли до будівництва автобанів. Для цього нам потрібна краща сучасна техніка від провідних виробників, в першу чергу, українських, але також, я сподіваюся, і західних», – зазначив міністр. Расторжение брака без согласия супруга, развод без согласия мужа или жены в Киеве «Под Ключ». http://agrotechnika.com.ua .

Раніше повідомлялося, що для того, щоб Україна за 10 років могла повністю оновити мережа доріг міжнародного і національного значення, необхідно щорічно виділяти 50 млрд. гривень. Расторжение брака без согласия супруга, Печать под заказ мелкотиражной и крупнотиражной наклейки Харьков и соседние регионы заказывают в типографии Аладдин-принт. доставка суши http://sushimax.com.ua/

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *