Проверка на детекторе лжи

Ви постійно чуєте про детектор під час поліцейських розслідувань, і іноді людина, подаючи заявку на роботу, повинен пройти тест на поліграф (наприклад, деякі державні завдання вимагають поліграфічних випробувань). Ціль детектора — перевірити, чи говорить людина правду або брехню, відповідаючи на деякі питання.
Коли людина проходить тест на поліграфі, до нього прикріплюються від чотирьох до шести датчиків. Поліграф — це машина, в якій багатократні («полі») сигнали від датчиків записуються на одній ділянці рухомого паперу («графік»). Датчики зазвичай записують:
Частота дихания людини
Імпульс людини
Артеріальний тиск людини
Потіння людини
Інколи поліграф також записує такі речі, як рух рук і ніг.
Коли починається тест на поліграф, задається три або чотири прості запитання, щоб встановити норми для сигналів людини. Потім задаються реальні питання, перевірені поліграфом. Во время допиту всі сигнали людини записуються на рухомий папір.
Як під час, так і після тесту, поліграфолог може подивитися на графіки і подивитися, чи змінилися істотні ознаки за будь-яким з питань. В цілому, значне зміна (наприклад, більш висока частота серцевих скорочень, підвищена кров’яна недостатність, збільшення потоотделения) свідчить про те, що людина помирає.
Коли добре підготовлений екзаментор використовує поліграф, він або вона може виявити помилку з високою точністю.
Пройти тест на детекторі Ві зможете у нас.Проверка на детекторе лжи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *