Пуф

Пуфи для вітальні, спальні та передпокою: красиві і практичні меблі
Набори сучасної меблів часто включають зручні і функціональні пуфи з оббивкою з різного матеріалу, що гармонує із загальною обстановкою в приміщенні. Такі предмети продаються в комплекті з кріслами або диванами, але можуть стати і центром композиції, а також основним елементом зонування. Традиційно пуф застосовують, як варіант підставки для ніг або низький м’який стілець, але в сучасному розгляді він може стати корисним місцем для зберігання речей. Ми пропонуємо купить пуф.

Різновиди пуфів і їх використання в якості деталі інтер’єру
Для зручності в будинку необхідно мати мобільні, легкі і оригінальні предмети. З цим завданням прекрасно справляються пуфи, які діляться на такі різновиди:

Циліндричної або круглої форми з м’якою оббивкою оксамитом, велюром, штучною замшею або іншою тканиною, що додає виробу багатий, вишуканий вигляд.
Класичні квадратні вироби без ніжок з миється шкіряною поверхнею, зручні для використання в коридорі або передпокої.
Моделі в стилі ампір або неокласицизм з однотонною світлою оббивкою і кріпильними елементами, що додають сидіння фактуру.
Пуфики на ніжках з натурального дерева, що нагадують компактні табуретки. Вироби традиційної форми підійдуть для класичного передпокою і навіть кухні. А мають витіювату форму і обробку — для вітальні або спальні.
Великі і малі моделі з відкидною кришкою і містким внутрішнім відділенням.
Такі меблі можуть мати скромний зовнішній вигляд або розкішну, багату обробку. В останньому випадку вони відмінно доповнять обстановку кімнати з предметами з натурального дерева, стануть улюбленим місцем відпочинку і замінять низьке крісло біля каміна.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *