Регистрация брака с иностранцем

Немає бажання витрачати час на бюрократію? Тоді займіться оформленням свого шлюбу в Данії: для цього вам знадобляться лише деякі документи. Надішліть нам заповнену заявку на укладення шлюбу і своє свідоцтво про народження. Якщо шлюб в Данії не перший, нам потрібно свідоцтво про розірвання шлюбу або смерті попереднього чоловіка. У нас найкраща регистрация брака с иностранцем.

Якщо ви є громадянином Російської Федерації, інших країн СНД або Ізраїлю, для укладення шлюбу в Данії вам знадобляться наступні документи:

Свідоцтво про народження з апостилем
Довідка про відсутність факту державної реєстрації укладення шлюбу або клятвена заява від нотаріуса (терміном давності не більше 4 місяців) з апостилем
Копія закордонного паспорта з діючою візою
Свідоцтво про розірвання попереднього шлюбу або
Свідоцтво про смерть (якщо шлюб був).
Для громадян Німеччини та інших країн Євросоюзу:

Паспорт
Довідка про сімейний стан та прописку (терміном давності не більше 4 місяців)
Рішення суду з відміткою про вступ в законну силу або свідоцтво про смерть (якщо шлюб був)
Всі документи повинні бути переведені на німецьку, англійську або датську мову. У разі необхідності ми доручимо переклад офіційному перекладачеві, який виконає його відповідно до стандарту ISO.

В особливих випадках (закінчення терміну дії візи, відсутні документи і т.д.) можуть виникнути незаплановані витрати. Ми проконсультуємо вас в таких випадках!

Добавить комментарий