Реклама яндекс

Ми починаємо з аналізу вашої ніші (роду діяльності). Аналіз ніші включає-конкурентний аналіз, unity економіку (дохід від 1 клієнта з урахуванням постійних і змінних витрат). У нас найкраща реклама яндекс директ.
Якщо ви запускали рекламні кампанії раніше, ми перевіримо їх налаштування і скоригуємо план просування з урахуванням вже існуючої статистики. На основі даних які ми збираємо вище, прогнозуємо результат рекламних кампаній і виставляємо KPI. Перед запуском рекламних кампаній, перевіряємо ваш ресурс на наявність коректно працюючої системи аналітики. Якщо її немає-встановлюємо. Прописуємо цілі які допоможуть нам тримати ваші рекламні кампанії під контролем. А вам вимірювати результат. Для запуску реклами в пошуковій мережі ми аналізуємо запити вашого покупця (ключові слова які він вводить в пошуковий рядок), враховуємо існуючу конкуренцію, щоб вибрати пошукові запити з мінімальною конкуренцією і кращим результатом.
Для забезпечення результату в Медійній рекламі ми займаємося аналізом аудиторії, конкуренції та місця показу оголошення.
Використовуємо ремаркетинг-тип реклами який дозволяє повертати клієнта, який раніше був на ваших ресурсах назад. Точковий підхід в налаштуванні рекламних кампаній в Google, дозволяє домогтися найкращого результату.

Добавить комментарий