Ремонт дымоходов

Димохід-це канал, який виконується з різних матеріалів і здійснює відведення продуктів згоряння за межі житлової споруди. Від цілісності і чистоти цього каналу, залежить якість опалення, а іноді і життя мешканців. У разі виникнення різних дефектів в димохідної конструкції єдино правильним рішенням буде негайне їх усунення.

Димохід розташовується у вертикальній площині і являє собою канал, форма якого може бути різною. Розглянемо два основних варіант форми перетину цих конструкцій:

прямокутний;
круглий.
Найбільш поширеними матеріалами для димових труб, як правило, є:

цегла;
сталь (нержавіюча або оцинкована).
Кожна конструкція такого типу повинна відповідати певним будівельним і пожежним нормам, які детально описуються у відповідній документації. У нас найкращій Ремонт дымоходов. Розглянемо основні функції, які виконують ці канали:

усунення продуктів згоряння сировини, яка переробляється в опалювальних пристроях, за межі житлової споруди;
забезпечення необхідних показників тяги. Тяга в димохідної комунікації-дуже важливий показник, від якої залежить ККД опалювальної системи в цілому;
деякі димоходи по праву вважаються незамінним елементом декору будівлі.
Важливо! Будь-які неполадки, що виникають під час експлуатації цієї опалювальної комунікації, можуть привести до плачевних наслідків. У несправній конструкції порушується тяга, що призводить до зниження якості опалення. Може виникнути такий феномен, як зворотна тяга і продукти згоряння можуть потрапити в житлові приміщення, що, безсумнівно, несе небезпеку для життя мешканців.

Добавить комментарий