Ремонт стиральных машин

Середньостатистична сім’я влаштовує прання речей один-два рази на тиждень, а коли є маленькі діти – набагато частіше. Якщо ваша пральна машина поламалася, доводиться шукати можливість відремонтувати її з мінімальними витратами. Майстри Сервісного центру «Ремонт на дому» полагодять вашу пралку прямо на дому (в будь-якій частині міста) і нададуть гарантію на виконані роботи. Для нас не існує хороших і поганих замовлень-будь-яка проблема буде усунена точно в строк і за розумними розцінками. У нас найкращій ремонт стиральных машин в Одессе.

Переваги обслуговування на дому
Проміжок між поломкою пральної машини і повним відновленням її функцій може бути досить довгим: господарям треба відключити техніку від водопроводу і каналізації, найняти вантажників і транспорт для перевезення в сервіс-центр.

Наші майстри дотримуються іншого підходу: вони приїжджають додому в будь – який район Києва, проводять діагностику і ремонт пральної машини, виписують гарантійне свідоцтво-і все це займає не більше доби. Крім економії часу, ви отримуєте виграш в ціні-перевезення і транспортні витрати оплачувати не доведеться.

Добавить комментарий