Ремонт трубок и шлангов автокондиционера

Практично завжди ремонт трубки виконується до 3-х годин. У той час як нові трубки практичні завжди є замовний позицією так як не користуються великим попитом. Чекати під замовлення таку запчастину доводиться досить довго (від 1-го дня до декількох місяців). У нас найкращій ремонт трубок и шлангов автокондиционера.

Заміна трубки кондиціонера повністю на нову вигідна в тому рідкісному випадку, коли вона є в наявності і її вартість в рази нижче, ніж виготовити нову. В інших випадках дешевше буде відновити.

Чому виходять з ладу трубки авто кондиціонера?
✅ Знос гумових частин від часу і умов експлуатації. Частою причиною поломки трубок і радіаторів є потрапляння солі і хімії, якою посипають дороги взимку. Сіль роз’їдає алюмінієві трубки і в тому числі радіатори кондиціонера. Попадання масла і антифризу на гумові частини трубки, також згубно впливають на їх термін експлуатації.

✅ Дуже часто встановлюють додаткове обладнання, наприклад ГБО (газ). Для фіксації магістралі ГБО часто прив’язуються на стяжках до шлангів кондиціонера. Як наслідок вони перетираються і виходять з ладу.

✅ Некваліфікований ремонт.

Ми стикалися з такою ситуацією, коли клієнт до нас приїхав після обслуговування на іншому СТО з діркою в гумовій частині трубки кондиціонера від самореза. На Ауді А6 при установці пластикової захисту йому закрутили саморіз, який зачепив трубку кондиціонера.
Або ще приклад, на Сітроен Берлінго після профілактичних робіт клієнту забули закрутити фіксуючі Хомути на трубках кондиціонера назад, як наслідок трубка перетерлася, фреон пішов і кондиціонер перестав працювати.
На нісан ліф є конструктивна особливість. Ламається трубка високого тиску через погано зафіксованих радіаторів.

Звичайно, трубки ми полагодили і клієнтів тепер все в порядку і справно працює. Але будьте уважні, кому ви довіряєте технічний стан свого автомобіля. Це не тільки ваші гроші, але і Ваша безпека!

✅ При ДТП найчастіше страждають радіатори кондиціонера і відповідні до них трубки. В цьому випадку трубка може лопнути або погнуться.

Як відбувається ремонт трубок авто кондиціонера?
Перед тим як почати лагодити трубку, природно її потрібно продіагностувати. Спочатку, перевіряємо систему на герметичність азотом, виявляємо місце витоку. Після приступаємо до зняття трубки і візуально оглядаємо її. І тільки після цього до ремонту і перевірки вже на автомобілі.

Добавить комментарий