Ром

Ром у багатьох асоціюється з істинно піратським напоєм. В даний час він є важливою частиною багатьох коктейлів, оскільки, на відміну від віскі або горілки, володіє більш м’яким і терпким смаком. Ми пропонуємо найкращій ром в тетрапаках 2 литра.

Тетрапаки-екологічна і зручна упаковка, яка дозволяє без проблем транспортувати напої і з комфортом використовувати ром в паках для приготування коктейлів і напоїв. Ми пропонуємо купити тільки якісний алкоголь від провідних виробників з усього світу, які вже завоювали довіру споживачів. Думка, що ром в тетрапаках 2 літри – підробка, помилкове. Його дешевизна пояснюється не низькою якістю, а доступністю самої упаковки.

Особливості рома
Ром-традиційний напій регіону Карибського моря (а точніше, з острова Барбадос). Спочатку для його виробництва використовували залишковий продукт при отриманні тростинного цукру (липку патоку), а після замінили на тростинний сироп.

Окремі сорти рому можуть досягати фортеці 75%, хоча в більшості випадків його фортеця становить близько 45%. Ром виходить шляхом зброджування тростинного сиропу, його перегонки і витримки в дубових бочках.

На останніх етапах в напій додають спеції, трави і фрукти для створення неповторного смаку і аромату. На нашому сайті ви можете купити світлий, темний і золотистий ром в тетрапакетах 2 літри, який можна вживати як в чистому вигляді, так і в якості основи для численних коктейлів. Існує також варіант вживання елітного рому з гарячим шоколадом або кавою.

Добавить комментарий