Роздача листівок

Роздача листівок по Києву, а також іншим містам України — це вдалий спосіб просування товарів або компанії за допомогою поширення поліграфії.

Роздача листівок, інними словами, ліфлетинг надає прямий вплив на цільову аудиторію і супроводжує високу частоту зорових контактів з рекламною інформацією. Детальніше на https://vladpromo.com.ua/razdacha-listovok-rasprostranenie-flaerov/.

Даний вид промо-акцій, що включає в себе поширення рекламних листівок, сприяє підвищенню іміджу компанії. Оскільки інформація про товар передається безпосередньо потенційному споживачеві в руки.

Поширення листівок-один з методів побудови комунікації між компанією і ЦА. Роздача флаєрів в Кієї та інших містах, результативна, коли Ваша мета-проінформувати споживачів про продукт. При цьому важливим фактором є місце проведення промо-акції: біля великих супермаркетів, біля метро, в переходах, на стоянках і так далі. За час своєї діяльності наша компанія провела безліч промо-акцій. Серед них 50% складають акції з роздачі листівок і флаєрів. Тому ми пропонуємо повний супровід рекламної кампанії. Починаючи від розробки оптимального графіка і друку POS-матеріалів і закінчуючи втіленням проекту в життя. У нас є постійний штат промоутерів, які мають достатній досвід.

Добавить комментарий