СамГТУ

Самарський державний технічний університет СамГТУ-опорний вуз в Самарській області, найбільший в 14 регіонах Поволжя. СамГТУ за рейтингом 49 ВНЗ в Росії. Входить в міжнародні рейтинги, як Times World University Rankings. Особливість вузу-взаємодія з промисловими підприємствами. Самдту орієнтується на виробництво для підготовки кадрів, вирішує практичні завдання, які промисловість ставить перед вченими.

Навчання в СамГТУ дистанційно
Дистанційне навчання організовано всередині електронного інформаційно-освітнього середовища, яке обладнане на підставі проекту Moodle. Заняття і контроль за розкладом проходять всередині електронного вузу, студент освоює 100% матеріалу і отримує кваліфікацію, еквівалентну тій, що дається на очному.

У Самдту не вся навчання проходить Дистанційно, до вузу потрібно приїжджати щороку. Для повноцінного навчання на технічній спеціальності потрібно робити і здавати лабораторні, практичні роботи. У політеху це організовано стаціонарно під час зимових сесій. В останній рік навчання потрібно приїжджати в Самару на зимову сесію і влітку на очний захист диплома.

Для входу в Особистий кабінет СамГТУ перейдіть за посиланням: sdo.samgtu.ru, для детальнішого ознаемлення зайдіть в личный кабинет самгту вход.

Добавить комментарий