Сертификация ISO 22000

Сертифікація ISO 22000: 2018 охоплює всі елементи ланцюжка виробництва і постачання харчових продуктів, що впливають на безпеку кінцевого продукту. Стандарт визначає вимоги до систем менеджменту безпеки харчових продуктів і включає елементи належної виробничої практики (GMP), а також принципи HACCP (ХАССП – аналіз небезпек і критичні контрольні точки).

Сертификация ISO 22000: 2018 являє собою єдиний стандарт в області харчової безпеки, який інтегрує різні національні стандарти в один нескладний для розуміння набір вимог, що відрізняються простотою виконання і визнаних у всьому світі. Цей всесвітньо визнаний стандарт може використовуватися всіма організаціями в ланцюжку поставок: від фермерських господарств до підприємств, зайнятих у сфері переробки, транспортування і зберігання харчової продукції, громадського харчування, а також упаковки і роздрібної торгівлі.

Наші послуги сертифікації ISO 22000: 2018 допоможуть вам продемонструвати дотримання стандартів харчової безпеки. Незалежно від того, чи маєте Ви діючий сертифікат ISO 22000 і бажаєте пройти ресертифікацію за новою версією стандарту, або ви вперше проходите сертифікацію і хочете зрозуміти переваги для вашого бізнесу, ми можемо надати вам підтримку у всьому, від аудиту до впровадження стандарту і проведення тренінгів.

Добавить комментарий