Шафи-купе

Шафа у відомому нам вигляді з’явився порівняно недавно-приблизно в XVII столітті. Виник цей предмет меблів, втім, не на порожньому місці, а внаслідок поступової еволюції усіляких предметів побуту. Протягом довгих століть наші предки зберігали речі в скринях, але прийшов час – і в оселях з’явилося більше предметів меблів і начиння. Сьогодні ж жоден будинок неможливо уявити без велетня-шафи. Однак, вибрати модель, яка б максимально гармонійно вписувалася в простір, буває непросто. Ми пропонуємо заказать шкаф купе Днр. Шафи-купе на замовлення в два рахунки вирішують цю проблему. При цьому, шафи на замовлення від виробника недорого коштують і дозволяють втілити найсміливіші дизайнерські фантазії!

Наші досвідчені майстри люблять свою справу і завжди готові взятися за новий цікавий проект, який гарантовано поліпшить функціональність вашого будинку і гармонійно доповнить меблевий ансамбль. Купе шафи на замовлення — їх профіль, а результат роботи фахівців стане гордістю вашої квартири.

Шафи купе на замовлення в Києві і з доставкою по Україні. Варіанти і особливості:
Замовляючи шафа-купе в інтернет-магазині меблів Vital, ви зможете вибрати з двох основних варіантів конструкції:
Корпусна шафа купе. У цій конструкції бічні стінки встановлюються разом з нижньою і верхньою панеллю. Іншими словами, Ви отримуєте готову «коробку», яку можна розмістити в будь-якому відповідному місці вашого інтер’єру.
Вбудована шафа-купе на замовлення. У випадку з цим видом проекту, Ви отримуєте тільки передню панель, а в якості бічних стінок виступають стіни кімнати. Стеля і підлога теж стають частиною шафи. Такий варіант зможе заощадити вам кошти на вартості матеріалів при його виготовленні. Крім того, це відмінний спосіб органічно заповнити нішу в кімнаті (якщо така є). Природно, вбудована шафа виготовляється тільки індивідуально під замовлення. До мінусів конструкції можна віднести хіба що те, що вона трохи менш міцна в порівнянні з корпусним шафою, а також додаткові час і сили, які доведеться витратити на вирівнювання стін в місці установки, якщо вони нерівні.

Добавить комментарий