Скляні перегородки

Для зонування різних приміщень, а найчастіше офісів, торгових центрів, різних магазинів, модно використовувати скло. скляні перегородки-сміливе рішення, яке дуже ефектно виглядає. Якщо ви сумніваєтеся в тому, який спосіб зонування вибрати, розглянемо переваги перегородок зі скла.

  1. Відсутність каркаса

Це головна особливість такого типу перегородок, саме такий незвичайний підхід до зонування вважається сміливим дизайнерським рішенням. Створюється враження суцільної стіни, тому що зазори між секціями не більше двох міліметрів.

  1. Зорове збільшення приміщення

Ефект нескінченного скла виконує цю важливу функцію. Якщо приміщення, необхідне для зонування, невелике за площею, зробити стіни з громіздкого і неакуратного матеріалу невигідно, буде відчуття тісноти, яка негативно вплине на комфорт і відповідно на процес роботи.

  1. Міцність

Якщо ви переживаєте, що скло у Вашому приміщенні можуть розбити, а особливо, якщо мова йде про житловий будинок, то абсолютно марно. Загартоване скло, яке використовується саме в якості стіни, має повішену міцність, це не звичайний матеріал, а спеціальний. Зазвичай, воно сильніше звичного для нас скла в 5-8 разів: воно ударостійке, стійке до різних дефектів і перепадів температур. Так, його реально розбити, як і будь-яку іншу стіну, якщо дуже сильно постаратися, але зусилля треба докладати величезні.

  1. Безпека

Цей пункт полягає в тому, що навіть якщо хтось навмисно розіб’є скло, воно не заподіє оточуючим шкоди. Про вас подбали: в такому неприємному випадку скло розсиплеться на дрібні шматочки без гострих країв.

Добавить комментарий