SMS

Відразу після реєстрації нараховується 50 рублів на рахунок, які можна використовувати для тестування сервісу. Є можливість створити необмежену кількість баз абонентів, за допомогою яких ви зможете зручно використовувати бази в роботі. При завантаженні бази абонентів система автоматично видаляє дублі, стаціонарні номери і неіснуючі номери. Додатково можна відзначити, що є функція відправки одиночних смс-повідомлень – це зручно для відправки сервісних смс для НЕВЕЛИКИХ компаній. У нас найкращій bulk texting services.

При створенні масової смс-розсилки можна вибрати час запуску розсилки, видалити абонентів з інших регіонів і часових поясів, яким ви не плануєте відправляти розсилку. Це можуть бути всі номери з бази або тільки ті, у яких немає Viber, якщо буде використовуватися також розсилка по цьому месенджеру. Крім того, можна вказати швидкість відправки – все відразу або плавно з урахуванням різниці в часі.

Також є корисна функція відписки абонентів від розсилки і автоматичного включення їх в «чорний список». Ця функція дуже корисна для» очищення » бази від абонентів, яким ваші розсилки стали не актуальні і не цікаві.

Добавить комментарий