Создание сайта

Як вибрати компанію, якій можна просто довірити створення, розробку сайту і ведення рекламної компанії без обману? Ну на початку, було б логічно знайти цю компанії в органічному пошуку (не реклама), це як мінімум не фірма-одноденка.

Промацати ціни на розробку сайтів і подальше обслуговування. Потім, звичайно, потрібно укласти договір, і, за краще, оплатити по банку. Зробивши це, ви на 95% захистили себе від шахраїв. Також краще не платити 100%, а розбити оплату на дві або більше частин. Ми зверстаємо сайт за 200к під ключ. У нас астана создание сайта.

А як взагалі зрозуміти, що ви не переплачуєте? Для цього найкраще попросити калькуляцію суми, щоб точно знати за що ви платите. Для цього ми розробили два інструменти для самостійного (автоматичного) прорахунку вартості сайту Створення — калькулятор для сайту і обслуговування сайту, і інстумент з автоматичного складання КП. Можливо, багатьом астанчанам приходило в голову, а чому б на всіх сайтах веб-студій не розмістити калькулятор вартості сайтів (повний цикл веб-розробки, чи ні — за вибором), щоб без дзвінка в будь-які агентства по створенню сайтів, можна було дізнатися хоча б попередню вартість сайту. Ціна сайту з гарантією ТОПа — 200к

Добавить комментарий