Stanley

Ні починаючому майстру, ні професійному ремонтнику не обійтися без спеціальних інструментів, за допомогою яких йому доведеться розкручувати всілякі болти і гайки кріплень. Саме набір ключів дозволяє відремонтувати об’єкт, попередньо розібравши його на частини. Ми пропонуємо набор ключей Stanley.

Переваги набору
Традиційно Набори ключів входять у великі кейси з інструментами, проте іноді набагато зручніше мати окремий набір:

Компактність. Набори ключів Stanley, упаковані в невеликий пенал, з легкістю поміщаються в кишені робочого одягу, залишаючи руки майстра вільними.
Дешевизна. На відміну від повних комплектів інструментів, коштують які недешево, набір ключів Stanley високої якості цілком по кишені навіть домашньому майстру.
Зручність. Всі ключі упаковані в холдер або коробку таким чином, щоб при необхідності будь-який елемент можна було з легкістю дістати однією рукою, на випадок, якщо інша буде зайнята.
Опис
Для того щоб витримувати значні навантаження, всі Набори ключів Стенлі виготовлені з високоякісного хром ванадієвого сталевого сплаву, що піддався процедурі холодного гарту, ще більш зміцнює міцність матеріалу.

Крім того, інструменти повністю відповідають європейському стандарту якості, що обіцяє тривалий термін експлуатації і наявність гарантії виробника.

Набір ключів Стенлі упакований в зручний чохол, не займає багато місця і забезпечує збереження інструментів в процесі транспортування

Добавить комментарий