Стоматология детская

Перший візит формує у малюка враження на довгі роки. Тому так важливо, щоб йому сподобалося і захотілося повернутися. У нас найкраща стоматология детская .

Краще, якщо ви прийдете з малюком до стоматолога просто познайомиться, а не зі скаргою або, того гірше, з гострим болем.

Ви зможете дізнатися всі подробиці і важливі моменти про розвиток зубів дитини. Зрозумієте, чи все в порядку з зубками на даний момент. А Ваш малюк познайомиться з лікарем, пограє, навчиться чистити свої зуби і дізнається чому це так важливо робити. Батьки нам довіряють, тому що:
Ні крапельки не боляче — в кожному конкретному випадку лікар підбирає знеболюючий препарат індивідуально. Залежно від складності ситуації, віку та інших параметрів. Це може бути гель, ін’єкція або комп’ютерна анестезія. Всі препарати найвищої якості. Головний критерій-комфорт маленького відвідувача.
Зовсім не страшно-доктор весь час розмовляє з малюком, показує всі свої інструменти, дає помацати, покрутити, розповідає різні казкові і правдиві історії. Процес лікування перетворюється в гру-бродилку або стрілялку, в якій йде полювання на підступних зубних шкідників.
Абсолютно безпечно-вимоги з безпеки пацієнтів відповідають світовим стандартам. Багато маніпуляції здійснюються безконтактним способом за допомогою лазера і спеціальної секретної машинки, а кабінети миються і стерилізуються після кожного пацієнта, для інструментів використовується спеціальна система 3-х ступінчастою стерилізації
Наші лікарі-Супер-герої-кожен з них пройшов кілька етапів найскладніших випробувань і підготовки капризами і нехочухами маленьких відвідувачів. Крім того, 2-3 рази на рік вони їздять на виставки та семінари по всьому світу, навчаючись новітнім технологіям і розробкам в області дитячої стоматології
Новітнє обладнання і останні технології-кожен квартал ми відвідуємо виставки по стоматології і з постійно привозимо що-небудь новеньке і просунуте

Добавить комментарий