Строительный картон

Іноді виникає необхідність виконати ремонт у приміщеннях, в яких вже зроблено підлогу або стіни з дорогих матеріалів. При цьому необхідно максимально захистити їх, щоб повністю виключити можливість пошкодження. Існує перевірений часом спосіб такого укриття — строительный картон.

Багато хто може сказати, що картон можна і не купувати, використовуючи різні упаковки від старих покупок. Звичайно, такий варіант можливий, але він має одну негативну особливість. Різний розмір пакувального картону створює додаткові труднощі. Враховуючи вартість підлог і стін, набагато правильніше буде витратити незначні кошти для їх збереження.

Картон можна використовувати не тільки як укриття для підлог. В процесі виконання будівельних робіт постійно з’являються зони, які потребують захисту. Наприклад, поклавши на стіни кахельну плитку, її бажано прикрити від потрапляння розчину та інших забруднюючих факторів. Картон у цьому випадку буде найкращим варіантом. Потрібно відзначити й іншу позитивну рису такого рішення. Закінчивши ремонтні роботи, його можна скачати в щільний рулон і, при необхідності, використовувати повторно.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *