Купить изолят сывороточного протеина в Киеве и Украине

З усіх джерел білка на ринку спортивного харчування ізолят сироваткового білка найкращий. Він виготовляється із сироватки, яка залишається в процесі виробництва сиру. Після цього сироватка піддається ретельної очищення за допомогою технологій мікрофільтрації та іонного обміну. Сироватковий протеїн, отриманий таким чином є найбільш чистимо з концентрацією білка не менше 90-95%. Ми пропонуемо Купить изолят сывороточного протеина в Киеве и Украине | Steelbody.com.ua

http://steelbody.com.ua/proteiny-syvorotochnye-izolyaty/isolate-pro-1816-g-mex-nutrition-usa

 

Сьогодні купити ізолят сироваткового протеїну (Київ, Україна) дуже просто! Все що вам потрібно зробити, це оформити замовлення в нашому інтернет-магазині спортивного харчування.

Дія изолята сироваткового білка

Ізолят сироваткового білка володіє найвищою біологічною цінністю. Він покликаний в найкоротші строки, забезпечити ваш організм амінокислотами, без яких м’язовий ріст просто стає неможливим. Вченими проведено безліч досліджень, в яких ізолят сироваткового протеїну порівнюється з іншими видами білка. І всі ці дослідження доводять, що сироватковий ізолят має самий повноцінний амінокислотний склад, а також є кращим для нарощування м’язової маси. До того ж завдяки високому вмісту глютамина сироватковий протеїн має імуностимулюючу та антиоксидантною дією.

http://steelbody.com.ua/proteiny-syvorotochnye-izolyaty/100-whey-isolate-scitec-nutrition-2000-gr

Слід згадати, що саме сироватковий протеїн містить велику кількість амінокислот BCAA, які просто необхідні для нарощування м’язової маси.

Ми пропонуємо вам замовити і купити ізолят сироваткового протеїну в Києві і Україні. Доставка здійснюється в будь-яке місто або населений пункт!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *