Тепловой насос купить

Енергія майбутнього: теплові насоси для опалення, гарячого водопостачання та кондиціонування
Можливо, ви чули про теплових насосах нещодавно, а, може бути, знали про них ще з юності, коли вивчали фізику. Так-так, тепловим насосам набагато більше років, ніж вам! Ми пропонуємо тепловой насос купить.

Ще на початку XIX століття француз Карно заклав теоретичні основи, а в середині того ж століття британці Томсон і Джоуль вдосконалили концепцію теплового насоса. Незабаром, у 1855 році, австрійський інженер Риттингер сконструював перший тепловий насос. В пам’ять про нього заснована нагорода за внесок в розвиток технологій перекачування тепла (холодильні установки, кондиціонери, теплові насоси). А в 1968 році німецький інженер Ватеркотте вперше застосував тепловий насос для обігріву свого будинку.

Залишається тільки здогадуватися, чому таке винахід, що дозволяє збирати розсіяне тепло з навколишнього середовища без шкоди для неї, не одержало належного поширення. Тим не менше, за прогнозами аналітиків до 2030 року в світі буде встановлено 54 млн теплових насосів. А ще через 10 років передбачається, що 60% потреб у теплі буде забезпечено з допомогою екологічно чистої енергії, яка збирається за допомогою теплових насосів.

Як же працює тепловий насос? Пинцип роботи теплового насоса
Якщо в холодильнику тепло відводиться з камери і передається назовні, то тепловий насос, навпаки, передає тепло від зовнішнього джерела всередину приміщення. Хоча влітку він може працювати як кондиціонер, в зворотному напрямку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *