Термоаппликации

Якісна і довговічна термоапплікація-зручна в роботі і зносостійка. Малюнки будь-якої складності, прекрасно лягають на більшість матеріалів.

Термоапплікації — це перекладні зображення на паперовій або плівковій основі, вони наносяться за допомогою праски або термопресу на текстильні вироби, а також інші матеріали. Ми пропонуємо термоаппликации купить.

У нашому каталозі ви знайдете широкий асортимент термоапплікацій: накатаний малюнок, гумові та аплікації з клейонки, термоапплікації з тканинними малюнками, з малюнками зі страз, тканинні, Дитячі, з квітами і птахами. Рішення, які саме термоапплікації купити вже за вами.

Висока якість і довговічність розширюють можливості їх використання і добре поєднуються з багатьма тканинами. Порадуйте покупців цікавими рішеннями в дизайні. Створювати модний одяг-просто. Досить відстежувати тенденції і слідувати їм. Робити стильні речі, які будуть підкреслювати індивідуальність — набагато складніше. Клейові нашивки на одяг стануть вашим помічником в розробці нових колекцій, прикрасі текстильних виробів трендовим декором. Компанія пропонує термоапплікації, термонаклейок, термотрансферів на замовлення для оптових і роздрібних клієнтів.

Добавить комментарий