Террасная доска

Хочете зробити декінг вуличної території або всередині приміщення? Не знаєте, який матеріал краще вибрати і до кого звернутися?
Наша компанія займається реалізацією терасної дошки, а також оздоблювальними роботами по декінгу на різних об’єктах. Наша основна перевага у відсутності націнок, адже ми працюємо безпосередньо з виробниками. Крім того, ми гарантуємо якість матеріалів, всі товари сертифіковані і відповідають міжнародним стандартам якості. Ми пропонуємо террасная доска купить.

Що таке терасна дошка?
Цей матеріал служить для пристрою терас, друга його назва садовий паркет. Останній термін говорить про те, що матеріал використовується для різноманітного вуличного або домашнього декинга.
Терасна дошка в Україні застосовується в облаштуванні веранди, балкона, експлуатованого даху, території навколо басейну, підлоги, ступенів, парканів, лавок та інших об’єктів. Клієнтам ми надаємо вибір будматеріалів, в залежності від бюджету та індивідуальних переваг. У каталозі є моделі з недорогих матеріалів (деревно-полімерних композитів) і вироби преміум класу з натурального термодерева (сосна, ясен, тик, айп, Магнолія та ін).
Модельний ряд представлений будівельними матеріалами, вибрати які ви можете відповідно до особистих смаків і ціни питання. Основні відмінності:

Колірна палітра;
Тип з’єднання (шовний або безшовний);
Повний розмірний ряд довжини, ширини і висоти;
Структура (пустотіла і монолітна).
Фахівці компанії допоможуть здійснити вибір і купити терасну дошку в Києві найбільш підходящу, виходячи з бажання і потреб замовника.
Деревно-полімерний композит створений недавно і характеризується поєднанням кращих якостей деревини і полімерних матеріалів. До складу входить 60 % деревної породи, 30% полімеру і 10% барвника. Термодоска-виходить після спеціальної обробки парою дерева в компресійної печі. Таке виробництво забезпечує описані вище властивості.

Добавить комментарий