Торты на заказ

Торт на замовлення на день народження

Секрет популярності і затребуваність наших тортів на замовлення полягає у використанні натуральних інгредієнтів і ексклюзивному оформленні. Оригінальний і смачний торт на замовлення стане відмінним подарунком на день народження дорослих і дітей. Ви можете підібрати торт на замовлення також на народження дитини, на відміну від магазинного він буде в рази красивіше і натуральніше, спробувати його зможе навіть молода мама. У нас можна замовити торт на ювілей. Солодкий подарунок до знаменної дати винуватець торжества безумовно оцінить.

Весільні торти на замовлення

Торты на заказ в спб недорого — найскладніший вид кондитерських виробів, що вимагає при приготуванні граничної концентрації і майстерності кондитера. «Десертсити» приготує весільні торти будь-якої складності (одношаровий, двошаровий, багатошаровий) і на будь-який смак. Бездоганний зовнішній вигляд солодкого ласощі вразить гостей весілля і порадує молодят. Весільний торт на замовлення стане солодким завершенням торжества. Оформлення святкового торта може бути виконано в загальній концепції весілля або за класичними канонами з традиційними фігурками нареченого і нареченої з марципана.

Дитячі торти на замовлення

Дитячі торти на замовлення — це один з найпопулярніших видів тортів в Курську. Батьки маленьких зрадників заздалегідь продумують всі деталі торжества, приділяючи окрему увагу вибору десерту для свята. Оскільки для дитячого свята основними критеріями є натуральність продукції та святкове оформлення ми радимо замовити смачний торт в «Десертсити». Ми гарантовано підберемо для вашої дитини необхідний склад торта і порадуємо самого іменинника і гостей оригінальним дизайном.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *