Товары для творчества

Майстерня Митця – це 2 роздрібних магазину, магазин — студія та інтернет-магазин товарів для творчості, основними пріоритетами діяльності якої є ознайомлення якомога більшого числа людей з світом творчості і просування якісного товару, з яким приємно працювати.

Тут можна знайти все необхідне для втілення своїх ідей, отримати досвід професіоналів в рамках майстер-класів і реалізувати свої готові творчі роботи. Ми пропонуємо товары для творчества купить.

Перший магазин-студія «Майстерня Творця» відкрився 10 серпня 2014 року і був єдиним магазином в Томську, пропонує матеріали та інструменти для всіх напрямків творчості, для професіоналів і любителів, для дітей і дорослих.

На сьогоднішній день у продажу понад 5000 товарів в інтернет-магазині і більше 20000 найменувань товарів у всіх магазинах для всіх напрямів творчості. ЯК ЗАБРАТИ ТОВАР В МАГАЗИНІ?
Ми пропонуємо Вам всі переваги покупок в онлайні з додатковим безкоштовним сервісом — отриманням товару в зручний для Вас час і в зручному місці. Ви можете забрати своє замовлення в магазині.

ЧОМУ ВИГІДНО І ЗРУЧНО КОРИСТУВАТИСЯ СЕРВІСОМ?
Ви можете забрати Ваше замовлення в будь-який зручний для Вас час, як варіант, відвідавши наш магазин по дорозі з роботи або після того, як заберете свою дитину зі школи
Ви отримаєте професійні консультації та обслуговування
Оплата замовлення при отриманні в магазині згідно з ціною сайту
ЯК СКОРИСТАТИСЯ СЕРВІСОМ?
Замовити товар на сайті;
Забрати товар з магазину.
ЩО ПОТРІБНО МАТИ ПРИ СОБІ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ЗАБРАТИ СВОЄ ЗАМОВЛЕННЯ?
Після оформлення замовлення на нашому сайті, ми повідомимо Вам номер замовлення, який необхідно буде пред’явити при отриманні товару в магазині. Як тільки Ваше замовлення буде готовий, ми повідомимо Вас по телефону.

ХТОСЬ ІНШИЙ МОЖЕ ОТРИМАТИ МОЄ ЗАМОВЛЕННЯ ЗАМІСТЬ МЕНЕ?
Ваше замовлення може забрати будь-яка людина. Досить повідомити номер замовлення на отримання продавцеві магазину і оплатити покупку.

КОЛИ Я МОЖУ ЗАБРАТИ СВОЄ ЗАМОВЛЕННЯ З РОЗДРІБНОГО МАГАЗИНУ?
Наші магазини працюють 7 днів на тиждень. Час роботи магазину Ви можете подивитися на сторінці

Добавить комментарий