Транспортна компания

Транспортна компанія SAT забезпечить Вантажні перевезення по Україні, а так само і міжнародні перевезення в потрібні терміни. Пропонуємо професійну допомогу в організації та управлінні процесами логістики, розвиваючу бізнес і задовольняє потреби клієнтів. Наш досвід 17 років, що гарантує поєднання рівня сервісу надаваних послуг з обробкою замовлень і доставкою. Наш ресурс-це уніфікована мережа підрозділів в 119 містах, яка обробляє типи вантажів без габаритних і форматних обмежень з повним переліком послуг, що надаються. У нас легко ви зможите рассчитать стоимость посылки.

ЯК ЗАМОВИТИ ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ?
Способи замовлення вантажоперевезення:

  • зверніться до підрозділу;
  • залиште заявку на сайті і замовте виїзд автомобіля за адресою;
  • залиште замовлення в центрі інформаційної підтримки клієнтів по безкоштовній телефонній лінії 0 800 30 99 09.

На сайті компанії, для комфорту наших клієнтів, розміщена необхідна інформація про сервіси транспортування вантажів, умови відправки та отримання, укладення договору та новини продукту.
Розрахувати попередню вартість доставки, дізнатися статус руху відправленого вантажу, отримати контакти в потрібному місті через карту підрозділів – це доступно в On-line режимі 24 години на добу.
ЯКІ ОСОБЛИВОСТІ СЕРВІСУ І СПЕКТР ПОСЛУГ SAT?
Адресна доставка і відправка SAT — це затребувана послуга, яка має на увазі виїзд за вантажем на склад відправника і доставку до дверей одержувача. Сервіс охоплює клієнтів 500 населених пунктах по Україні.
Супутні послуги компанії здатні допомогти у вирішенні завдань, як при відправці, так і при отриманні. Серед яких:

  • спуск і підйом вантажу на поверх;
  • повернення піддонів;
  • заборона на видачу вантажів.

Представлено 50 видів пакувальних матеріалів для додаткової упаковки вантажів в залежності від формату. Доставляємо по Україні за 24-72 годин. Для транспортування вантажів використовуються автомобілі з вантажопідйомністю 1,5-20 тонн, здатні доставити довгі і об’ємні вантажі.

Міжнародні перевезення:

SAT надає послуги регулярних міжнародних перевезень за маршрутом «Львів-Перемишль-Львів», «Україна-Європа-Україна». Терміни доставки складають від 2-х робочих днів.

Здійснювати:

  • експрес доставка документів і посилок;
  • міжнародна FTL і LTL доставка посилок і вантажів.

Добавить комментарий