Trezor

TREZOR One-один з найнадійніших і поширених апаратних гаманців у світі. Він пропонує неперевершену безпеку для криптовалют, управління паролями, вторинну аутентифікацію, зберігаючи при цьому абсолютну простоту використання, незалежно від того, чи є ви експертом з безпеки або новим користувачем. Ми пропонуємо купить trezor.

Збережено під одним і тим же насінням, захищено тією ж технологією. Зручно використовуйте Ethereum у співпраці з нашими партнерами в MyEtherWallet.

Легко підтвердьте своє право власності на повідомлення та документи або підтвердьте інші. Підключіть свій TREZOR до сторонніх гаманців і служб. TREZOR Wallet є фізичним апаратним гаманцем для цифрової валюти Bitcoin, який може функціонувати незалежно від наявності мережі Інтернет. Він був створений в серпні 2014-го року організацією Satoshi Labs. Більш того, апаратний гаманець TREZOR вважається найпершим в світі автономним пристроєм для зберігання монет Bitcoin. На цьому пристрої збережені ключі користувачів, а також дані про фінансові операції. Незважаючи на те, що гаманець TREZOR є автономним сховищем даних, він є досить зручним для виконання різних завдань, як в режимі онлайн, так і без підключення до мережі.

Добавить комментарий