Туи

Важливе місце в озелененні територій займають хвойні рослини. Популярністю користуються сосни, ялини, ялівці і, звичайно ж, туї. Ці вічнозелені рослини радують своєю красою протягом усього року. Навіть в зимові час, коли всі Листяні породи втратили красу, туя буде прикрашати ваш сад і красиво виглядати на тлі білого снігу. Ми пропонкємо купить туи.

Туя з роду кипарисових прекрасно приживається в наших Умовах. За деякими відомостями вона була привезена в Європу з Америки або Східної Азії. Сьогодні в садах культивують понад 120 її різновидів. Відмінна риса-це ароматна хвоя. Вона м’яка на дотик, найчастіше плоска. Забарвлення найрізноманітніший. Ви можете підібрати зелені сорти або створити контраст за допомогою блакитних, сизих, золотистих і навіть плямистих сортів.

Ви можете купити саджанці туї найрізноманітніших форм. Крона буває розлогою, овальної, округлої, але частіше — пірамідальної або конічної. Поєднуючи різні види і сорти, можна створювати неповторні композиції в саду. Багато красивих варіантів ви зможете знайти у нас!
Найбільш затребувані і унікальні сорти ви знайдете в каталозі розплідника САД.ЮА
Наш Садовий центр пропонує великий вибір саджанців туї для дачі і будинку. У нас зібрані кращі сорти цього та інших хвойних.
Особливим попитом користується туя Смарагд. Її часто висаджують на альпійських гірках, цікаво виглядає вона і серед каменів. Елегантна вертикаль в будь-якій композиції. Можна поєднувати її з Голден Смарагд. Зелені і золотисті рослини будуть контрастно виглядати разом.

Для створення зеленого паркану підійдуть саджанці туї Брабант. Це вузький сорт з темно-зеленою хвоєю. Росте швидко. Ще одна колоновидна різновид-Холмструп.

У невеликій композиції розкриє свої якості Глобоза. Її крона компактна, щільна, трохи округла. Відрізняється щільною і густою кроною Ауреа Нана. ДО РЕЧІ, хвоя цього сорту золотиста, яскрава і декоративна. Ідеальний варіант для малого саду-сорт Тедді. Створити контраст допоможе Еллоу Ріббон, хвоя цієї туї змінює забарвлення від золотистого до коричневого, але може бути і зеленою.

Якщо вам складно визначитися з вибором, то ми з радістю підберемо потрібний варіант для саду!

Добавить комментарий