У Львові прокладуть 9,4 км нових велодоріжок

В кінці поточного року на проспекті Чорновола і на вулиці Шевченка з’являться доріжки для велосипедистів, загальною протяжністю 9,4 кілометра.

За словами радника міського голови з питань розвитку велоінфраструктури Олега Шміда, велодоріжку на вулиці Шевченка побудують на ділянці від трамвайної зупинки до Рясне-2, за 4 кілометри в обидва боки.

У свою чергу, доріжка для велосипедистів на проспекті Чорновола триватиме від вулиці Липинського до вулиці Під Дубом, за 700 метрів в обидві сторони.

«Щодо будівництва доріжки в Рясне, то вже відбувся тендер, визначено переможця роботи найближчим часом будуть розпочаті. Щодо пр. Чорновола, 3 серпня відбудеться тендер на визначення підрядної компанії. Роботи там почнуться в кінці серпня і триватимуть орієнтовно півтора місяця Синхронізуємо роботи з Шевченківської РА, щоб відразу побудувати велодоріжки облаштувати тротуари», – розповів Олег Шмід.

Додамо, зараз у Львові є 45 кілометрів велосипедних доріжок. Планується, що до кінця 2015 року їх протяжність зросте до 60 кілометрів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *