У центрі Львова збудують підземний паркінг

Паркінг з’явиться між Львівським національним університетом імені. І. Франка і пам’ятником І. Франка, який стоїть навпроти.

Технолого-розвідувальні роботи, які визначать масштаби паркування, почнуться вже наступного тижня, після Дня незалежності. Як повідомив керівник управління екології та благоустрою Андрій Галушка, про необхідність такого паркінгу говорять вже давно, оскільки кількість автомобілів постійно зростає. Тому чиновники розглянули місця в центрі Львова, де могли б бути такі підземні парковки і вибрали найбільш оптимальний з них.

Попереднє погодження щодо розташування паркінгу біля університету вже є, однак потрібно ще провести детальне дослідження території і задокументувати висновки фахівців. На розвідувальні роботи з бюджету міста планують виділити 265 тисяч гривень.

«Ми повинні бути точно впевнені, що цей паркінг не зашкодить довколишніх будинків, зокрема університету. Після проведення дослідження ми будемо знати, яку поверховість зможе витримати грунт і на який обсяг робіт розраховувати», — сказав Андрій Галушка.

Додамо, що розвідувальні роботи триватимуть близько 1,5 місяця. Після цього будівництво парковки будуть обговорювати вже більш предметно.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *