Удаление вмятин

Кожен автомобіль піддається регулярному впливу зовнішніх факторів. Деякі механічні навантаження можуть залишити вм’ятини на кузові, дверях, крилах, капоті та інших деталях. У нас найкраще удаление вмятин минск.

Основні причини вм’ятин:

град
падіння з дерев плодів (каштан, Жолудь, яблуко)
викид з поверхні дороги щебеню, гравію та інших дрібних твердих предметів
автомобільна аварія(ДТП)
невдала парковка
В результаті, поверхня кузова деформується і потребує вирівнювання. Більшість вм’ятин можна видалити без фарбування відповідної деталі. Майстри PDR використовують спеціальний інструмент, який виробляється в США. Він являє собою набір важелів різної довжини, товщини і форми, які і дають можливість працювати навіть з важкодоступними ділянками кузова. Працюючи над вм’ятиною, майстер маніпулює штангами і робить» масажуючі » руху зі зворотного боку деталі. Ми використовуємо професійне обладнання та якісні матеріали (фарби, грунтовки, лаки), більш стійкі до зовнішніх факторів: сонячних променів, реагентів і тертя.

Всі Малярні роботи проводяться в чистому боксі, спеціальної малярської камері, в якій підтримуються необхідні умови для якісного нанесення лакофарбового покриття. Від вологості, температури і чистоти повітря залежить рівномірність і стійкість покриття.

Добавить комментарий