Удаление вмятин

Лакофарбове покриття автомобіля — ЛКП) — це високотехнологічне покриття елементів кузова автомобіля, яке виконується з декількох шарів матеріалів, різних за своїми властивостями-не менше двох видів фарб і лаку. У нас найкраще удаление вмятин цена. ЛКП одночасно виконує кілька функцій:
захист металевих частин кузова автомобіля від корозії
надання привабливого зовнішнього вигляду
Постійний контакт автомобіля з зовнішнім середовищем (перепади температур, волога, хімічні реагенти з зимових доріг) і механічний вплив на кузовні деталі (камені і пісок, на перший погляд безслідні «притискання» елементами кузова, ДТП) відображається на його вигляді. Навіть найменший вплив на ЛКП ззовні з часом призводять до спочатку непомітним мікротріщин, які в свою чергу прогресують в процес корозії.
Таким чином, кожен власник рано чи пізно стикається з необхідністю відновлення ЛКП на своєму авто.

Умовно фарбування можна розділити на три категорії за масштабами:
Локальна фарбування-дозволяє зафарбовувати тільки частину елемента автомобіля (будь-які подряпини, відколи), максимально зберігаючи відтінок і яскравість основного кольору авто.
Забарвлення цілих деталей-якісне фарбування окремих частин: бампер, капот, двері, крила, накладки та інші кузовні елементи. Використовується в разі реставрації ЛКП на значній частині деталі.
Повна фарбування найчастіше проводять, якщо існують пошкодження на всіх частинах автомобіля.

Добавить комментарий