Укравтодор обіцяє почати будувати першу платну дорогу

Розповідаючи про платній дорозі Київ — Біла Церква, глава Укравтодору озвучив і розмір своєї зарплати.
В Україні починається будівництво першої платної дороги, яка в майбутньому з’єднає Київ і Білу Церкву. Підготовку до запуску будівництва першої концесійної дороги Київ — Біла Церква початок Держагентство автомобільних доріг України, повідомив на своїй сторінці в Facebook написав в.о. голови Укравтодору Славомір Новак.
«Ми почали підготовку до запуску нових проектів, що фінансуються за рахунок коштів міжнародних організацій, проводимо підготовку до запуску будівництва першої концесійної дороги Київ — Біла Церква», — зазначив він. Крім того, він згадав недавній скандал зі своєю зарплатою (9 серпня ЗМІ повідомили про надбавку до зарплати голови Укравтодору на 900% — ред.).
«Жоден представник ЗМІ офіційно не звернувся до Укравтодору для отримання точної інформації. Тому, не чекаючи періоду декларування і попереджаючи подальші маніпуляції, відверто цією інформацією з вами ділюся. В цьому році Кабінет Міністрів визначив мені посадовий оклад 13 тис. грн., а також передбачив надбавку. Сумарно в середньому моя заробітна плата становить 100 тис. грн. після вирахування податків. Які, до речі, плачу в Україні», — запевнив Новак.
Зазначимо, згідно з повідомленням Мінінфраструктури, Новак отримав зарплату на 900% більше, ніж було обумовлено, з-за трьох надбавок. Це: надбавка за інтенсивність праці до 300% окладу; надбавка за виконання особливо важливої роботи – ще 300% посадового окладу, і премія – ще 300% окладу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *