Увеличение губ

увеличение губ /-це топова процедура контурної пластики обличчя. За одну процедуру шляхом введення в тканини губ гіалуронової кислоти або власної жирової тканини ви отримаєте природний обсяг, симетричність і сексуальність. Безпека, миттєвий результат, безболісність — переваги процедури. Основа філера-гіалуронова кислота, біологічна речовина, що утримує воду. Воно не відторгається організмом, нетоксично, не має протипоказань.

Техніки збільшення:
Філери для губ вводять різними техніками:

Контурне заповнення. Введення в слизову, потім-розминання тканин з моделюванням бажаної форми. Підійде для тих, хто бажає ляльковий, виразний контур.
Віяловий. Вводять Філер уздовж губи. Зберігається рухливість, природна форма, додається обсяг. Метод рекомендований клієнтам з маленькими, тонкими губами або асиметрією. Результат збільшення губ гіалуроновою кислотою тримається від 6 до 12 місяців. Тривалість ефекту залежить від гормонального фону. У жінок в період менопаузи гель йде швидше і через 6 місяців після процедури потрібно звернутися до лікаря. Прискорює розсмоктування обсягу. Фахівці рекомендують раз в 9-1, 5 року проводити корекцію губ для постійної виразності і збереження апетитною припухлості. При введенні філерів пролонгованої дії ефект зберігається на 3-5 років.

Добавить комментарий