Вебкам модель

Існує міф, що вебкам — це легкі і швидкі гроші. Але часто буває так, що вебкам-студія обманює і не виплачує кошти, або їх неможливо вивести з якоїсь іншої причини. На наше прохання колишня вебкам-модель розповіла про те, як вона пішла в індустрію через гостре фінансове становище, а в підсумку не змогла отримати зароблене. У нас найкраща вебкам модель. «Я майже не їла і залізла в борги. Гроші були потрібні настільки, що мені довелося піти в вебкам»
Мені ніколи не подобалася об’єктивація жінок і здавалося неправильним існування попиту від людей, готових платити за секс або наготу на камеру. Але обставини підштовхнули мене до цього вибору. Гроші потрібні були настільки, що я поступилася своїм ментальним благополуччям і принципами.

Я живу на території Донецької області, де йде війна. Так вийшло, що я залишилася одна: батьки переїхали в інше місто, а з хлопцем, який бив мене і тримав в страху кілька років, ми розлучилися. У місті через карантин нечисленні вакансії скоротилися, зарплату стали пропонувати ще менше колишнього. Я майже не їла і залізла в борги.

У групі мого міста мені попалася незвичайна пропозиція про роботу в вебкам-сфері. Воно відрізнялося від інших схожих вакансій тим, що була можливість вибрати категорію «флірт», в якій можна не роздягатися, і за це все одно обіцяли високий дохід.

Добавить комментарий