Ветеринарная клиника

Наш стаціонар для тварин-це зручні окремі вольєри з максимально комфортними умовами для перебування і лікування важкохворих вихованців. Ми пропонуємо найкращу ветеринарную клинику донецк. Залишаючи улюбленця в нашому стаціонарі, ви на 100% довіряєте нам, тому що:

  • У приміщенні стаціонару розміщені: реанімаційне обладнання, електрокардіограф та апарат постійного контролю за основними життєвими показниками.
  • Всі чотирилапі пацієнти стаціонару перебувають під 24-годинним наглядом ветеринарів та їх помічників. Тваринам надається ретельно підібране харчування і регулярний гігієнічний догляд.
  • У стаціонарі ведеться щоденне приведення в порядок вольєрів: старанне прибирання, чищення посуду та дезінфекція туалетів.
  • Напередодні прийому і виписки зі стаціонару обов’язково оглядається шкіра тварини. У приміщенні стаціонару не дозволяється знаходиться тваринам з інфекційними захворюваннями, що гарантує повну безпеку всіх вихованців стаціонару.
  • Згодом одужання і виписки тварини, його стаціонарний вольєр і приналежності піддаються 3-етаповим дезинфікуючим процедурам: санітарне прибирання, знезараження приміщення і предметів за допомогою кварцової лампи, чистка хімічними дезінфектантами.

Добавить комментарий