Veterinary clinic

Ми відкрили наші двері в JVC і зробили все ще краще для хутряних малюків Дубая! Ми побудували прекрасний простір і не можемо чекати, щоб випробувати його! У нас найкраща veterinary clinic.
Любов, яку ми відчуваємо до тварин, спонукає нас робити все можливе-ми не боїмося кататися по землі з цуценям, і нам подобається, як кошеня притискається і дихає щеням. Ми працюємо з ініціативою, позитивом і теплотою, щоб подолати розрив між людиною і домашнім тваринам, приділяючи особливу увагу здоров’ю, щоб зберегти кращу, більш міцну зв’язок! Ми знаємо, що домашні тварини-це сім’я. За останні два тижні в сучасній ветеринарії спостерігається сплеск випадків теплового удару і теплового виснаження. Дубай очікує одного з найгарячіших літніх сезонів, коли-небудь зареєстрованих; всі власники домашніх тварин повинні бути в курсі і вживати заходів обережності для забезпечення безпеки ваших вихованців. Будь ласка, приділіть кілька хвилин, щоб прочитати цей пост; це може мати значення між життям і смертю.

Обмежте фізичні навантаження в спекотні, вологі дні.
Уникайте напруженої діяльності і вибирайте короткі прогулянки рано вранці або ввечері, коли температура нижче. Не забудьте взяти з собою трохи води.
Ніколи не залишайте свою Собаку в машині.
При температурі 50 градусів зовні салон вашого автомобіля може злетіти до небезпечних 70 градусів за 30 хвилин, навіть з тріснутими стеклами.
Тримайте Свого Щеня Зволоженим.
Встановіть водяні станції по всьому будинку, щоб забезпечити безперебійну подачу води вашої собаці. Додайте кілька кубиків льоду в миску, щоб вода довше залишалася прохолодною.
Запобігайте Сонячним Опікам.
Собаки з короткою шерстю, світлою шерстю і рожевою шкірою можуть обгоріти на сонці. Нанесіть сонцезахисний крем для собак на свого щеня, перш ніж виходити на вулицю.
Знайте ознаки перегріву.
Собаки охолоджують себе, важко дихаючи; у спекотні дні цього може бути недостатньо. Слідкуйте за невпинним диханням, гарячою шкірою, порушенням координації, яскраво-червоними, сірими, фіолетовими або блакитними яснами, підвищеним слиновиділенням, сплутаністю свідомості, діареєю і блювотою.
Будьте уважні до ризику вашої Собаки.
Плосколиці породи, такі як мопси, схильні до ударів головою, так як вони не можуть дихати так само ефективно, як інші породи. Собаки старшого віку або з надмірною вагою також більш сприйнятливі.
Ось що потрібно робити, якщо ваш вихованець перегріється: зменшіть температуру вашого вихованця-покладіть прохолодні вологі рушники на шию, під пахвами і між задніми лапами. Змочіть вушанки і подушечки лап прохолодною водою.
Відправляйтеся до ветеринара якомога швидше! Нарешті, доставте свою перегріту собаку до ветеринара-зателефонуйте заздалегідь, щоб вони могли бути попереджені про підготовку до лікування вашої собаки. Вашому вихованцеві, можливо, доведеться отримувати кисень, деякі рідини та інші процедури.

Добавить комментарий