Виагра

Дженерік «Віагра» — це високоефективний фармакологічний препарат, який можна замовити в Харків не виходячи з дому, створений спеціально для відновлення чоловічої потенції або підвищення якості статевого контакту. Значення, яке мала поява даного засобу на ринку широкого споживання, деякі фахівці оцінюють в рівній мірі з проривом, що трапилося в медицині з впровадженням пеніциліну. У нас виагра таблетки.

Всупереч розхожій думці, Віагра не володіє якимось психотропною дією і не викликає штучного статевого потягу. Це міф, створений співробітниками кіноіндустрії. Дія препарату полягає в організації ефективного кровообігу в області тазу, що дозволяє статевим органом безперешкодного відгукуватися на відповідні сигнали мозку. Тобто ерекція досягається природним, а не штучним шляхом, будучи природною реакцією на порушення.Viagra 100 mg фото Харків

Діяти дженерик починає вже через півгодини після прийому. Медикаментозний ефект зберігається близько 4-5 годин. Протягом доби препарат повністю виводиться з організму.

Спосіб застосування:
Для досягнення бажаного результату в ліжку, доведеться самостійно встановити індивідуальне дозування. Тому почавши з рекомендованої дози в 50 мг, постарайтеся звернути увагу на власні відчуття. Якщо ефект від застосування препарату не відповідає заявленому, дозу слід збільшити до 100 мг. Не варто відразу починати з цілої таблетки, тому як реакція на дженерик є наслідком індивідуальної переносимості силденафілу. У кого-то вона вище, у кого-то нижче. А регулярне передозування згодом призведе зворотному ефекту. Приймаю «Віагру» за годину до статевого контакту зі склянкою звичайної води.