Video call

Все починає відкриватися, але поки пандемія COVID — 19 все ще з нами, і багато хто все ще покладаються на відеодзвінки, щоб підтримувати зв’язок з колегами по роботі, родиною та друзями. Ми розповімо про найкращій video call. І для більшості з нас, особливо для тих, хто стикається з фінансовими труднощами, найкраще безкоштовно. Zoom продовжує очолювати список додатків для відеоконференцзв’язку, але є безліч додатків, які дозволять вам безкоштовно знайомитися з іншими в Інтернеті.

Ми перерахували кілька найвідоміших програм для відеоконференцзв’язку, а також кілька популярних додатків для текстового чату, які включають функції відеодзвінків. Хоча у більшості з них вже є безкоштовні версії, деякі пропонують доступ до додаткових функцій для тих, хто в даний час працює з дому або хоче перевірити друзів і родичів в Інтернеті.

Ми не включили ряд додатків, таких як Facebook, WhatsApp і FaceTime, які дозволяють вам проводити відеочати. Ми не врахували їх, тому що вони вимагають, щоб всі учасники були членами певної соціальної мережі (Facebook, WhatsApp) або щоб ви використовували певний тип пристрою (FaceTime, Тільки для Apple). Ми також намагалися зосередити увагу на додатках, які дозволяють вам брати участь без необхідності завантажувати додаток (якщо ви не є організатором) і дозволяють принаймні десять або більше учасників.

Хороша ідея-спробувати один або два для себе, щоб побачити, наскільки вони підходять вашому стилю і стилю ваших друзів. Цей список-гарне місце для початку.

Добавить комментарий