Vostok

У Радянському Союзі не знали значення слова бренд, але саме СРСР подарував світові бренди, з якими сьогодні пов’язують найкраще, що могло створити могутню державу, і що залишається кращим як і раніше. В ряду таких брендів на перших місцях годинник » vostok amphibian«

З моменту свого створення на початку минулої війни завод, де їх випускали, відразу став працювати на армію. Тоді і з’явилися перші такі командирські годинники, як спеціальна нагорода для найсміливіших і мужніх. Називати ті годинники стали «командирськими». Отримати їх за подвиг було так само почесно, як нагородна зброя. Годинники «командирські» стали доказ мужності власника. Ця вистава живе і сьогодні.

А ще» командирський » годинник-це якість, яким славиться тільки військове виробництво. Тому, якщо годинник «командирські», то вони надійні, як особиста зброя. Такі жорсткі вимоги «военприемки».

Переваги тих перших» командирських » годин зробили їх не тільки відомими у всьому світі, але перетворили в прославлену торгову марку, бренд, відомий тепер, як годинник «командирський годинник Схід». Такі годинники на сайті timeshop.com.ua -кращий подарунок і краще придбання. Кожен виріб в металевому нержавіючому корпусі зі своїм індивідуальним номером. Годинники продаються, як правило, з таким же металевим браслетом і за збереження годин можна не боятися навіть в бою, вони не загубляться. Більш того, всі Годинники «командирські» протиударні, а це означає Їх граничну ступінь надійності в самих різних умовах роботи.

Годинники водонепроникні, в них можна сміливо занурюватися на сотні метрів під воду або носити під проливним дощем — вони не підведуть. Циферблат і стрілки підсвічені люмінофором і з» Командирськими » годинами легко працювати вночі. Зазвичай годинник «командирські» мають повертається лімб, позначки на якому дозволяють вирішувати людині зі зброєю свої спеціальні завдання. І звичайно, годинник » командирські «це гранична точність ходу, тому звіряти по» командирським годинником Схід » Час перед боєм традиція, вони не збрехають.

Добавить комментарий